Příjemné prostředí,lázeňské procedury spojené s oxygenoterapií. Určitě každý lázeňský host vyzkoušel účinky dýchání čistého kyslíku spojené s doporučenou léčbou.
Toto ¨lázeňské osvěžení¨ si můžete dopřát už teď, třeba u Vás doma, když nejste v lázních na některých z oblíbených procedur.

V naší nabídce najdete několik profesionálních modelů,které se využívají pro oxygenoterapii.
Zpříjemněte si Váš život kyslíkovým osvěžením - oxygenoterapií už teď !

Kyslíkový koncentrátor Kroeber 90 % O2 - viz oddělení KONCENTRÁTORY


Správná cvičební metodika je stejně důležitá,jako správné dýchání. Při cvičení dochází ke zvýšené námaze, sníženému okysličování tkání, což vede k dřívější únavě svalů a pomalejší regeneraci. Řada sportovců využívá při svém cvičení možnost dýchání vyšší koncentrace kyslíku,z tzv.kyslíkových koncentrátorů, nebo bombiček, které jsou naplněny 2 l nebo 8 litry čistého kyslíku.
Vzhledem k tomu,že se při cvičení objevuje zvýšené množství volných radikálů,dýchání vyšší koncentrace O2 volné radikály potlačuje, optimakizuje látkovou výměnu, okysličuje tkáně a zvyšuje energii cca o 40%.
Dále dýchání vyšší koncentrace O2 potlačuje kyselinu mléčnou,která se vytváří ve svalech a tím ¨kyslíkové

Kyslíkové osvěžení pomáhá rychlé regeneraci svalů, celého organismu a přispívá tak k lepším výsledkům.

Viz oddělení KONCENTRÁTORY - Kroeber 90% O2
Také už se Vám někdy stalo,že milování nebylo podle Vašich představ ? Na náš trh přichází nová možnost, jak si užít lepší sex a milostné radovánky. Je to jednoduché : dýcháním vyšší koncentrace kyslíku dochází v těle k uvolňování napětí, zbavování stresu a následnému okysličování tkání a tím k zlepšení funkcí všech orgánů v lidském těle. Pravidelným dýcháním ¨kyslíkového osvěžení¨ zmírníte napětí a navodíte tak pocit svěžesti a příjemné atmosféry pro Vaše milostné touhy, naplněné něžným i vášnivým milováním.

Vyzkoušejte něco nového před milostnou předehrou, nebo dobijte energii a zažijte tak skvělé milování.

Viz oddělení KONCENTRÁTORYÚvod | Efekt kyslíku | Kyslíkové produkty | Kosmetika Oxynergy | Kyslíkové koncentrátory | Oxybar | Kariéra