Sérum s vitamínem C 250 ml


Stabilizovaný vitamin C, výtažek z droždí, přírodní výtažky. Tento přípravek zesvětlí přirozeně matnou, tmavou pleť, depigmentuje i nejodolnější skvrny či znaménka způsobená slunečním zářením, záněty po chirurgických zákrocích, akne, jistými parfémy nebo barvivy atd. Velice přesná biotechnologie, která působí na přirozený pigmentační cyklus pleti, zvýší produkci buněk aktivací buněčné respirace a následného okysličení.


AHA sérum 250 ml


Ovocné kyseliny, kolagen. Neuvěřitelná energie osmi různých přírodních výtažků (citron, ženšen, pomeranč) a rozpustného kyslíku. Jedná se o zvlhčující sérum zajišťující buněčnou kohezi vnější vrstvy pokožky. Pokožka je po ošetření vláčná, rozjasněná a její tón je jednotný.


Hyalu tense sérum 250 ml


Hyaluronická kyselina, argireline, pšeničné proteiny, Meso-oxygen a rozprašovací přípravek. Slučuje v sobě hyaluronickou kyselinu a argireline, odstraňující mimické vrásky. Zvlhčuje pokožku a působí proti stárnutí. Dostaví se okamžité zpevnění, redukce kyselosti pokožky a vrásek.


Regenerační sérum 250 ml


Centella asiatica, organický rozpustný silikon. Tento přípravek má neuvěřitelné restrukturalizující a zpevňující účinky. Je obzvláště vhodný pro poprsí a břicho. Kombinace pečlivě vybraných aktivních složek působí proti kyselosti a striím. Obnovuje zasažená elastická vlákna, posiluje tkáně a udržuje pokožku pevnou a pružnou. Je vhodný obzvláště během a po těhotenství. K dostání i jako krém.


Kryodynamizující sérum 250 ml


Arnika, mentol , habr, kafr, vinná réva, břečťan, řasa měchýřnatá, koňský kaštan, listnatec kopinatý. Tento profesionální přípravek zdokonalí váš krevní oběh, posílí cévy a uleví vašim nohám od pocitu těžkosti, únavy, bolesti a otoků. Tento komplexní přípravek se skládá z květinových a rostlinných výtažků, má hypothermní vlastnosti, které působí proti propustnosti a křehkosti kapilár. Flavonoidy obsažené v tomto rostlinném koncentrátu posilují a restrukturalizují oběhovou soustavu. K dostání i jako gel.Úvod | Efekt kyslíku | Kyslíkové produkty | Kosmetika Oxynergy | Kyslíkové koncentrátory | Oxybar | Kariéra